Ortodonti Tedavi Fiyatları, Diş Teli Fiyatları

Ortodonti tedavisi ile sağlıklı dişlere sahip olmanın yanı sıra kusursuz gülüşe sahip olarak rahatça ve özgürce gülümsemek artık çok zor değil.

Ortodonti hakkında detaylı bilgi için “ Ortodonti ” sayfalarımızı inceleyebilirsiniz.

Ortodonti fiyatları ortodontist hekimin muayenesiyle en sağlıklı şekilde belirlenebilir. Ortodonti fiyatlarının değişimi ortodonti tedavisinde diş teli takılmasından vakanın durumuna, tedavi süresine ve tedavide kullanılacak malzemeler etki etmektedir. En doğru ortodonti fiyat belirlenmesi dental muayene ardından panaromik röntgen çekimi ile sağlanır.

Ortodonti  fiyat tespiti ve ortodonti tedavisine başlamak için ve detaylı bilgi almak Bağdat Caddesi’nde olan Ortonorm Ortodonti Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniğinden randevu alabilirsiniz.

Ortodonti fiyatları ayrıca tedavinin başladığı ve devam edildiği il ve ilçeye göre de değişebilir. Ayrıca diş teli fiyatları Türk Diş Hekimleri Birliği tarafından her seneye özel olarak yayımlanan tarifeye göre belirlenmektedir. Genel olarak ortodonti tedavi ücretleri 2013 yılında 2000 TL – 5000 TL arasında değişmekteydi. Ancak unutulmamalıdır ki bu ortodonti tedavi ücret aralığı tamamen tedavinin çeşidine ve tedavinin ihtiyaç duyduğu malzemelere göre değişiklik gösterecektir. 2014 senesinde ise diş teli fiyatları ortalama 2000 TL ile 8000 TL fiyat aralığında değişmekteydi.

Ortodonti Tedavi Fiyatlari 

Ortodonti Tedavi ücretleri ile ilgili daha fazla bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Ortodonti Tedavininizin ödeme planını sizinle birlikte belirleyebiliriz.  

SGK, Ortodonti Tedavi’yi Karşılıyor Mu?

Ortodonti Tedavisi Fiyatları Nedir?

Ortodonti Tedavisi Gören Hastalar Nelere Dikkat Etmelidir?

Ortodonti Nedir Ortodontist Kimdir

En İyi Ortodontist

Ortodonti Tedavisinde Ağız Bakımı

Ortodontik Tedaviye Ne Zaman Başlanmalı

Sgk Ortodontik Tedaviyi Karşılıyor Mu?

Formu doldurun.
Biz sizi arayalım.

Randevu Al
HIZLI RANDEVU
Diş Röntgeni veya Diş Fotoğrafı Gönderin!Anlaşmalı KurumlarWhatsapp İletişim