Ortodonti Tedavi Fiyatları 2016

Diş teli tedavisi, her ne kadar uzun soluklu ve zahmetli bir süreç gibi görünse de tedavi gören hastaların sonucunda yaşadığı mutluluk görülmeye değer oluyor.

Ortodonti Tedavi Fiyatları 2016 - Ortonorm Ortodonti Tedavi Merkezi Ortodonti tedavisi, yalnızca estetik kaygıyı ortadan kaldırmıyor, ağzınızın ve dişlerinizin genel sağlığını da sigorta altına alıyor. Unutmayın, ağız ve diş sağlığı ihmale gelmez. Ağzımızda aksattığımız her detayın tüm sağlığımızı tehdit edebileceğini daima anımsamalısınız. Geçtiğimiz dönemlere oranla ortodonti tedavisine rağbet her geçen gün daha da artıyor.

2016 ortodonti tedavi ve diş teli fiyatları günümüzün en çok merak edilen konular arasında yer alıyor. Ancak; ortodonti fiyatları, yapılacak olan tedavinin içeriğine ve kullanılacak olan malzemeye göre değişkenlik göstermektedir. 2016 diş teli fiyatları ve size uygun tedavi seçenekleri için ortodontistinizle iletişime geçebilirsiniz.

Sizin için uygun olan tedavi yöntemini ve 2016 diş teli fiyatlarını ortodontistiniz sizlerle paylaşacaktır. Ortodonti tedavi süreci, estetik olarak gülüşünüze kattığı ayrıcalık ve sağlıklı yaşamınıza katkı gibi konular dikkate alındığı zaman diş teli fiyatlarının her şeye değer nitelikte olduğunu anlayacaksınız.

Ortodonti tedavisi, diş teli fiyatları düşünüldüğü kadar aşırı pahalı değildir. Dikkat edilmesi gereken pek çok ayrıntı vardır. Diş teli tedavisinde kullanılan malzemelerin kaliteleri önemlidir. Kullanılacak olan her türlü malzeme diş teli fiyatını doğrudan etkiler. Ortodonti tedavi fiyatını dikkate alırken bu ayrıntıları da göz ardı etmemek gerekir.

Ortonorm Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi’nde 2016 diş teli fiyatları ve 2016 ortodonti tedavi ücretleri şu şekildedir;

  • Metal Braketler (Metal diş teli fiyatları): 4000 TL’den başlayan fiyatlarla...
  • Seramik Braketler (Seramik diş teli fiyatları): 4500 TL’den başlayan fiyatlarla...
  • Safir (Ice) Braketler (Safir diş teli fiyatları): 5000 TL’den başlayan fiyatlarla...
  • Invisalign Braketler  (Görünmeyen diş teli fiyatları): 3000 TL’den başlayan fiyatlarla...
  • Damon (Kapaklı) Metal Braket (Damon diş teli fiyatları): 6000 TL’den başlayan fiyatlarla...
  • Damon (Kapaklı) Şeffaf Braket (Şeffaf diş teli fiyatları): 7000 TL’den başlayan fiyatlarla...
  • Lingual Braket (Lingual diş teli fiyatları): 7000 TL’den başlayan fiyatlarla... 

** Şeffaf plak tedavisinde orijinal marka Invisalign kullanılmaktadır.
*** Tedavi ücretleri vakaya, tek veya çift çene uygulamasına göre değişiklik gösterir.
**** Tedavi ücretleri uygun aylık taksitlere bölünebilir.


Düşen ya da kırılan apareyler için herhangi bir ekstra ücret talep edilmemektedir. Tedavi sonrası hastaya verilen koruyucular, kontrol randevuları ve alınan tüm önlemler ücrete dahildir. 2016 ortodonti tedavi fiyatları hakkında daha detaylı bilgi almak için bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

Formu doldurun.
Biz sizi arayalım.

Randevu Al
HIZLI RANDEVU
Diş Röntgeni veya Diş Fotoğrafı Gönderin!Anlaşmalı KurumlarWhatsapp İletişim