Ortodonti Tedavi Fiyatları

Ortodonti (diş teli) tedavisi sayesinde sağlıklı dişlere sahip olmanın ayrıcalığını hissederken rahat ve özgürce gülümsemenin mutluluğunu yaşayacaksınız.


Ortodonti (diş teli) tedavisine rağbet her geçen gün daha da artıyor. Hal böyle olunca ortodonti (diş teli) fiyatları da günümüzün en çok merak edilen konuları arasında yer alıyor. Ancak; ortodonti fiyatları, gerçekleştirilecek olan tedavi içeriği ve kullanılacak malzemeye göre farklılık göstermektedir.

Ortodonti tedavisinin, gülüşünüze kattığı özgünlük ve yaşamanıza sunduğu sağlık gibi ayrıntılar dikkate alındığında diş teli fiyatlarının her şeye değer olduğundan emin olacaksınız.

Ortodonti  (diş teli) tedavisi fiyatları düşünüldüğü kadar pahalı tedavilerden değildir. Ortodonti tedavisinde kullanılan malzemelerin kaliteleri son derece önemlidir.

Ortodonti tedavisinde kullanılacak olan her türlü malzeme fiyatı doğrudan etkiler. Ortodonti tedavi fiyatını dikkate alırken bu ayrıntılar atlanmamalıdır.

Ortonorm Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi’nde ortodonti (diş teli) tedavi ücretleri şu şekildedir;
  • Metal Braketler (Metal diş teli fiyatları) : 5200 TL’den başlayan fiyatlarla...
  • Seramik Braketler (Seramik diş teli fiyatları) : 5850 TL’den başlayan fiyatlarla...
  • Safir (Ice) Braketler (Safir diş teli fiyatları) : 6500 TL’den başlayan fiyatlarla...
  • Invisalign  (Şeffaf plak tedavisi fiyatları) : 8000 TL’den başlayan fiyatlarla...
  • Damon (Kapaklı) Metal Braket (Damon diş teli fiyatları) : 7800 TL’den başlayan fiyatlarla...
  • Damon (Kapaklı) Şeffaf Braket (Şeffaf diş teli fiyatları) : 9000 TL’den başlayan fiyatlarla...
  • Lingual Braket (Lingual diş teli fiyatları) : 20000 TL’den başlayan fiyatlarla...


* Şeffaf plak tedavisinde orijinal marka kullanılmaktadır.
* Tedavi ücretleri vakaya, tek veya çift çene uygulamasına göre değişiklik gösterir.
* Tedavi ücretleri uygun aylık taksitlere bölünebilir.


Düşen ya da kırılan apareyler için herhangi bir ekstra ücret talep edilmemektedir. Tedavi sonrası hastaya verilen koruyucular, kontrol randevuları ve alınan tüm önlemler ücrete dahildir. Ortodonti tedavi fiyatları hakkında daha detaylı bilgi almak için dilerseniz;
İLETİŞİM FORMU ile bilgilerinizi iletebilir, dilerseniz de İLETİŞİM BİLGİLERİ üzerinden bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

Ortodonti Tedavisi Fiyatları Hakkında Bilgi Almak İçin Tıklayınız... SGK Ortodontik Tedaviyi Karşılıyor Mu? Devlet Hastanesi Diş Teli Takıyor Mu? Diş Teli Tedavisini Devlet Karşılıyor Mu?

Ortonorm Ortodonti

Tümünü Görüntüle