Ortodonti Tedavisi Yaptıranlar Yorumlar

Ortonorm Ağız ve Diş Sağlığı Merkezimizde ortodonti tedavisi yaptıran hastaların deneyimlerini sizlerle paylaşıyor, tedavi ve sonuç aşamaları konusunda bilgi edinmenizi amaçlıyoruz. Ortodonti tedavisi uygulamaları, ortodonti tedavi süreci ve ortodonti tedavi fiyatları hakkında merak ettiğiniz her türlü sorunuz için uzman hekim kadromuzla rahatlıkla iletişime geçebilirsiniz.Dünyanın neresinde olursanız olun, size bir WhatsApp hattı kadar yakınız. Ortonorm Ağız ve Diş Sağlığı Merkezinde yaptıracağınız ortodonti tedavisi ile gülüşlerinize özgürlük katabilirsiniz.

Burcu Özdemir (Üniversite Öğrencisi)

Ortodonti tedavisinde 6. ayım geride kaldı. Dr. Dt. Benan Oğuz ve ekibine ne kadar teşekkür etsem azdır. Ortodonti tedavisine karar verdikten sonra İstanbul’da birçok ortondontistle görüştüm ama emin olun hiçbirisinde Ortonorm’un sıcaklığını ve güvenini hissedemedim. . Diş teli tedavisine karar vermek de zordu. Benan Bey’İn önerisiyle lingual braketlerle tedavim başladı. İyi ki tercih etmişim. Her şeyden önce güleryüzlüler. Ortodonti tedavisi gördüğümü dışarıdan kimse anlamıyordu. Günün hangi saati olursa olsun diş teli ile ilgili herhangi bir sorun olduğunda 7/24 kendilerine ulaşabilmek mutluluk verici...

Serkan Kocağlu (Avukat)

Dişlerimde yaşadığım sorunlar canımı günden güne sıkmaya başlamıştı. Her şeyden önce özgürce gülümsemek ve ayrık dişlerimden kurtulmak istiyordum. Anadolu yakasında ortodontist aramaya başladığım zaman Ortonorm Ağız ve Diş Sağlığı Merkezini önerdiler. İyi ki de önermişler ve kapılarını çalmışım. Ortodonti tedavisinde Dr. Dt. Benan Oğuz tektir. Mutlaka gidip muayene olmanızı öneriyorum. 1 yıllık invisalign tedavim kasım ayında bitiyor. Hem süreç hem de sonuç mükemmel. Hastalarına son derece saygılı, kibirden uzak, işini en iyi şekilde yapmaya çalışan nazik bir hekim!

Buğra Akın (Doktor)

Yıllarca üniversite hastanelerinde çalışmış bir hekim olarak Benan Bey ile yollarımız kesiştiği için kendimi son derece şanslı hissediyorum. Yıllarca kafamda bu yaştan sonra ortodonti tedavisi mi yaptıracağım gibi sorularla boşuna savaşmışım. Ortodontinin her alanında olduğu gibi yetişkin ortodonti alanında da Benan Oğuz’a kendinizi güvenle emanet edebilirsiniz. Şeffaf plaklarla tedavim kimse anlamadan bitti. Kısa sürede düzelen dişlerimle çok mutluyum.

Seçil Özener (Gıda Mühendisi)

Geçirmiş olduğum talihsiz bir kazası sonucu ön dişlerime darbe almıştım. Önceleri inci gibi olan dişlerim hasar görerek çarpık bir duruma geldi. İnternette İstanbul’daki en iyi ortodontist araştırması yaparken karşıma çıktı Ortonorm Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi. Aslına bakarsanız şansım da oldu. WhatsApp üzerinden hızlıca randevumu oluşturdum. Bursa’dan yola koyuldum. Muazzam enerjik bir ekibe sahipler. İçeriye girdiğiniz andan itibaren kendinizi son derece rahat ve güvende hissediyorsunuz. Üstelik ortodontik muayene ücretsiz. Muayene sonrasında tedavim planlamam yapıldı. Film ve röntgenle başlayan serüvenim dişlerimin eski haline kavuşmasıyla son buldu. Benan Oğuz ve ekibi sayesinde dişlerim eski formuna kavuştu.

Serdar Tatar (Memur)

Alt ve üst çene darlığımın yanı sıra çapraşık dişlerimden dolayı artık psikolojik olarak sıkılmaya başlamıştım. Mesleki hayatıma kadar büyük bir pişmanlıkla ertelediğim tedavimi hızla yaptırmaya karar vermiştim. Anadolu yakasının en iyi ortodontistlerinden bir liste oluşturarak işe başladım. 2-3 ortodontiste muayene olduktan sonra Dr. Dt. Benan Oğuz’da karar kılmıştım. İlk muayeneden sonra hızla tedavi sürecimi başlattı. Ortodonti tedavi fiyatları da son derece uygun. Karar vermeden önce mutlaka uğramanızı ve tedavi yaklaşımını deneyimlemenizi tavsiye ediyorum.

Ortonorm Ortodonti

Tümünü Görüntüle