Yetişkin Ortodonti Fiyatları

Ortodonti, önceleri her ne kadar çocuklar veya ergenlik dönemindeki gençlere özel bir tedavi seçeneği gibi görünse de bu görüş, gelişen teknolojik ilerlemeler sayesinde günümüzde tamamıyla değişmiştir.


Yetişkinlerin birçoğu imkansızlıklar yüzünden ortodonti tedavilerini aksatmak zorunda kalmış olabilir. Ortodonti tedavisine geç kalmadığınızı belirtmekte yarar vardır. Çocukluk döneminde ya da ergenlik döneminde yarım kalmış ortodonti tedavinizin de devamını gönül rahatlığıyla sağlayabilirsiniz. ’Yetişkin Ortodonti Tedavisi’ sayesinde özgür ve sağlıklı gülüşler artık mümkün… Konuşurken ya da gülerken utanarak ağzınızı kapatmanıza gerek yok.

Yetişkinlerde ortodonti tedavi, ağzın içindeki genel diş çapraşıklıkları, çene yapısındaki bozuklukları gidermeye destek olur.

Yetişkinlerde ortodonti tedavisinde dişlere hafif düzeyde kuvvetler uygulanarak düzelmeler sağlanıyor. "Kilitli Braket" ya da "Kapaklı Braketler" tercih edilerek dokularda yaşanan zararlar en aza indiriliyor.

Sosyal hayatlarında sıkılmadan konuşmak isteyen hastalar için hekimlerin uygun gördüğü noktada "Lingual Ortodonti Tedavisi" denilen görünmeyen braketler ya da “Telsiz Ortodonti Tedavisi” uygulanabilir.

Yetişkin Ortodonti fiyatlarına pek çok detay etki eder. Yetişkin ortodonti tedavisinde kullanılan malzemelerin kaliteleri son derece önemlidir. Yetişkin ortodonti tedavisinde kullanılacak olan her türlü malzeme diş teli fiyatını doğrudan etkiler. Yetişkin ortodonti tedavi fiyatını dikkate alırken bu ayrıntılar atlanmamalıdır.

Ortonorm Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi’nde ortodonti (diş teli) tedavi fiyatları şu şekildedir;
  • Metal Braketler (Metal diş teli fiyatları) : 5200 TL’den başlayan fiyatlarla...
  • Seramik Braketler (Seramik diş teli fiyatları) : 5850 TL’den başlayan fiyatlarla...
  • Safir (Ice) Braketler (Safir diş teli fiyatları) : 6500 TL’den başlayan fiyatlarla...
  • Invisalign (Görünmeyen diş teli fiyatları) : 8000 TL’den başlayan fiyatlarla...
  • Damon (Kapaklı) Metal Braket (Damon diş teli fiyatları) : 7800 TL’den başlayan fiyatlarla...
  • Damon (Kapaklı) Şeffaf Braket (Şeffaf diş teli fiyatları) : 9000 TL’den başlayan fiyatlarla...
  • Lingual Braket (Lingual diş teli fiyatları) : 20000 TL’den başlayan fiyatlarla...


* Şeffaf plak tedavisinde orijinal marka kullanılmaktadır.
* Tedavi ücretleri vakaya, tek veya çift çene uygulamasına göre değişiklik gösterir.
* Tedavi ücretleri uygun aylık taksitlere bölünebilir.

İLETİŞİM FORMU ile bilgilerinizi iletebilir, dilerseniz de İLETİŞİM BİLGİLERİ üzerinden bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

Ortonorm Ortodonti

Tümünü Görüntüle