Telsiz Ortodonti Fiyatları

Şeffaf Plak tedavisi, ortodonti tedavileri arasında sıklıkla tercih edilmekte olan popüler tekniklerdendir. Telsiz ortodonti veya şeffaf plak olarak bilinen Şeffaf Plak yönteminin diğer ortodonti tedavisine göre farkı, braket takmadan dişlerin çapraşık yapısının düzenlenmesidir.


Şeffaf Plak tedavisi gören her hasta işlem sonrasında nasıl bir diş yapısına kavuşacağını merak eder. Invisalign tedavisine başlarken dişlerinizin genel görünümünü üç boyutlu model üzerinde gözlemleyebilme şansına da sahipsiniz.

Şeffaf Plak tedavi sürecinde günlük yaşamınız aksamaz. Şeffaf Plak, ağzınızda neredeyse hiç fark edilmez. Tedavi boyunca dilediğiniz özgürlükte gülümseyebilirsiniz. Şeffaf plaklarınızı yemek yerken, bir şeyler içerken, diş fırçalarken rahtalıkla çıkartabilirsiniz. Tedavide yumuşak plaklar tercih edildiği için diş ve diş etlerinizi rahatsız etmez. Şeffaf Plak tedavisi, gençlere, yetişkinlere rahatlıkla uygulanabilen yöntemlerdendir.

Sağladığı bunca avantaja nazaran Şeffaf Plak tedavi ücretleri hastalar için ideal aralıktadır. Şeffaf Plak tedavi ücretleri; hastanın durumu ve tedavinin tamamlanma süresine göre değişkenlik gösterebilir.Invisalign tedavi ücretleri 8.000 TL'den başlamaktadır. Her iki çene dikkate alındığında ise fiyatlar değişebilir. Şeffaf Plak tedavi ücretleri belirttiğimiz gibi vakanın durumuna göre belirlenir. Düşen veya kırılan apareyler için ekstra ücret talep edilmemektedir.

Şeffaf Plak için

  • 14 plaklık setler 20.000TL’den,
  • 20 plaklık setler 25.000TL’den,
  • sınırsız 30.000TL'den başlamaktadır.


    Tüm kontrol randevuları, hekimiz tarafından verilen tedavi sonrası için verilen koruyucu apareyler ve alınan önlemlerin bütünü ücretlendirmelere dâhildir. Şeffaf Plak tedavi ücretleri hakkında daha detaylı bilgi almak için dilerseniz;

    İLETİŞİM FORMU ile bilgilerinizi iletebilir, dilerseniz de İLETİŞİM BİLGİLERİ  üzerinden bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

Ortonorm Ortodonti

Tümünü Görüntüle