Şeffaf Diş Teli Kullananlar

Şeffaf diş teli kullananların yorumlarını sizler için derledik. Aklınıza takılan her soru için bizimle iletişime geçebilir, ücretsiz muayene hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

Derin Bedirhan (Öğrenci)

Ortonorm Ağız ve Diş Sağlığı Merkezinde gerçekleştirilen ortodonti tedavimde şeffaf diş teli uygulaması ile tedavim tamamlandı. Şeffaf diş tellerim, uzaktan hiç belli olmadı. Ancak çok yakından bakınca belli oluyordu. Bu süreçte özgürce gülümseyebilmenin keyfini yaşadım. Teşekkürler Ortonorm…

Deniz Özen (Radyo Programcısı)

Şeffaf diş tellerim takılalı 1 hafta oldu takılalı, çevremdeki kimse yadırgamadı. Gerçekten çok memnunum. Hiçbir zorluk yaşamadım. .İlk günler yalnızca çiğneme zorluğu yaşadım. Haftada geçti, gitti. Bugüne kadar neden taktırmamak için direndiğimi anlamadım. Şimdi iyi ki taktırdım diyorum. Teşekkürler Benan Oğuz!

İlker Onuralp (Tercüman)

Şeffaf diş telini 1 yıl kullandım. İstenildiğinde takıp çıkartılabiliyor olması, ağız hijyenini daha rahat sağlanabilmesi benim için büyük avantaj oldu. Tedavi süresinin uzunluğu ya da kısalığı tamamen diş yapısına bağlı. Doktorum Benan Beyi eğer şeffaf tellerden istenilen sonucu alamazsak metal tele geçebileceğimizi belirtmişti. Ama gerek kalmadan başarılı şekilde tedavim sonuçlandı. Şeffaf diş telini kullanırken özenli olursanız hiçbir problem yaşamayacağınızdan emin olabilirsiniz. Şeffaf diş teli büyük kolaylık!

Nihan Özerk (Öğretmen)

4 ay önce Ortonorm Ağız ve Diş Sağlığı Merkezine şeffaf diş teli taktırdım. Yalnızca öndeki bir dişimin geride olma problemi vardı. Bu yöntemin en büyük avantajı braketler şeffaf olduğu için 1-2 metre uzaktan hiçbir şekilde beli olmuyor. Dişlerim şimdiden düzelmeye başladı. Ortodontistimin söylediğine göre tedavim bitmesi planlanan tarihten daha önce bitecek gibi görünüyor. Mutluyum.

Şeffaf diş teli kullanmanın avantajları ve şeffaf diş teli fiyatları hakkında daha detaylı bilgi almak için Ortonorm Ağız ve Diş Sağlığı Merkezimiz ile iletişime geçebilirsiniz.

Ortonorm Ortodonti

Tümünü Görüntüle