Zirkonyum Gülüş Tasarımı

Zirkonyum gülüş tasarımı uygulaması ile eskisinden daha mükemmel dişlere kavuşabilir, sağlıklı gülümsemenin tadını çıkarabilirsiniz. Estetik gülüş tasarımı uygulamaları arasında en popüler işlemlerin başında gelen zirkonyum diş kaplama sayesinde artık dişleriniz mükemmel görünecek.

Zirkonyum gülüş tasarımı hangi durumdaki dişler için uygundur?

Zirkonyum gülüş tasarımı estetik amaçlı uygulamadır. Diş beyazlatma uygulamasıyla sonuca ulaşılamayan ileri derecedeki renklenme problemlerinde, kalıtsal olan renkleşmelerin tedavisinde, diastema gibi aralıklı ya da az çapraşık dişlerde, yapısı bozulmuş eski dolgulu ve fazla madde kaybı olan dişlerin düzeltilmesinde tercih edilir.

Zirkonyum gülüş tasarımının avantajları nelerdir?

Işık geçirgenliği özelliği ile neredeyse kendi doğal dişlerinizin görüntüsü sağlanmış olur. Dokuyla uyumlu malzemeden yapılır. Diş eti çekilmesi gibi problemlere neden olmaz. İçeriğinde metal bulunmadığından metal alerjisine neden olmaz. Ağızda tat ya da koku değişikliğine sebebiyet vermez. Gerekli hijyen sağlandığında rengi uzun yıllar boyunca sabit kalır.

Zirkonyum diş kaplamaların bakımı nasıldır?

Mutlaka fırçalanmalıdır. Diş ipi kullanımı ihmal edilmemelidir. 6 ayda bir hekim kontrolleri aksatılmamalıdır.

Zirkonyum diş kaplamaların ömrü ne kadardır?

Düzenli ve rutin kontroller ile çok uzun yıllar boyunca kullanılabilirler.Net bir süre verilemez. Dişlerin canlı doku olmalarından dolayı, zamanla aşınma sebebiyle şekil değişiklikleri dikkati çekebilir.

Zirkonyum diş kaplama uygulaması esnasında ağrı hissedilir mi?

Kesim işlemleri lokal anestezi altında gerçekleştirildiği için herhangi bir ağrı gözlemlenmez. Bazı hastalarda hafif bir sızlama problemleri görülebilir.

Zirkonyum gülüş tasarımı fiyatları

Zirkonyum gülüş tasarımı fiyatları hastaların en çok merak ettiği konular arasında yer alıyor. Zirkonyum diş fiyatları, tedavi sürecine ve ağız durumuna göre belirleniyor. Zirkonyum gülüş tasarımı tedavisine karar verdiğinizde, diş hekiminiz ilk muayenede sizleri tedavinizin süresi ve fiyatları konusunda bilgilendirir. Daha detaylı bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Ortonorm Ortodonti

Tümünü Görüntüle