Lazerle Diş Beyazlatma Fiyatları 2024

Lazerle diş beyazlatma fiyatları 2024, bu yıl da lazerle diş beyazlatmak isteyen hastalarımızın en çok merak ettiği konular arasında yer alıyor. Lazerle diş beyazlatma fiyatları konusuna değinmeden diş beyazlatma uygulamalarından kısaca bahsedelim.

Diş Beyazlatma Yöntemleri (Bleaching Yöntemleri)

Diş beyazlatma tekniklerinde size uygun tedavi seçeneklerinden birini tercih edebilirsiniz. Ofis tipi diş beyazlatma, diğer adıyla klinik tipi diş beyazlatma, lazerle diş beyazlatma ve ev tipi diş beyazlatma…

İstanbul’da Lazerle Diş Beyazlatma Yaptıranlar

Ergin Altay (Bankacı)

İstanbul’da lazerle diş beyazlatma merkezi arıyordum. Yakın bir arkadaşımın tavsiyesiyle Ortonorm Ağız ve Diş Sağlığı Merkeziyle tanışma şansı yakaladım. Yaklaşık 1 yıl oldu yaptıralı... Bembeyaz gülüşlerin keyfini yaşıyorum. Lazerle diş beyazlatma konusunda Ortonorm’u tek geçerim.

Ekin Ay (Mühendis)

İstanbul’da lazerle diş beyazlatma yaptırmak isteyenler hiç düşünmeden Ortonorm Ağız ve Diş Sağlığı Merkezini tercih edebilirler. Çok uygun fiyata lazerle beyazlattığım dişlerimle mutlulukla gülümsüyorum. Geçtiğimiz ay yaptırdım ve gerçekten çok mutluyum. Daha önce aynı klinikte ofis tipi diş beyazlatma uygulaması yaptırmıştım. Memnun kalmıştım. Ancak lazerle diş beyazlatmayı da denemek istedim. Sonuç mutluluk verici!

Ayşe Çağan (Öğrenci)

Lazerle diş beyazlatma uygulaması için İstanbul’da en doğru adres Ortonorm Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi! Lazerle diş beyazlatma uygulamasından inanılmaz memnun kaldım. Herkese tavsiye ediyorum.

İstanbul Lazerle Diş Beyazlatma Fiyatları

İstanbul lazerle diş beyazlatma fiyatı 2024 yılında da dişlerini lazerle beyazlatmak isteyen hastalar tarafından en çok merak edilen konuların başında geliyor.

Lazerle diş beyazlatma fiyatları hakkında detaylı bilgi almak için Ortonorm Ağız ve Diş Sağlığı Merkezimiz ile iletişime geçebilirsiniz.

Ortonorm Ortodonti

Tümünü Görüntüle