Invisalign - Telsiz Ortodonti Fiyatları

Invisalign tedavisi, ortodonti tedavileri arasında sıklıkla tercih edilmekte olan popüler tekniklerdendir. Telsiz ortodonti veya şeffaf plak olarak bilinen Invisalign yönteminin diğer ortodonti tedavisine göre farkı, braket takmadan dişlerin çapraşık yapısının düzenlenmesidir.


Invisalign tedavisi gören her hasta işlem sonrasında nasıl bir diş yapısına kavuşacağını merak eder. Invisalign tedavisine başlarken dişlerinizin genel görünümünü üç boyutlu model üzerinde gözlemleyebilme şansına da sahipsiniz.

Invisalign tedavi sürecinde günlük yaşamınız aksamaz. Invisalign, ağzınızda neredeyse hiç fark edilmez. Tedavi boyunca dilediğiniz özgürlükte gülümseyebilirsiniz. Şeffaf plaklarınızı yemek yerken, bir şeyler içerken, diş fırçalarken rahtalıkla çıkartabilirsiniz. Tedavide yumuşak plaklar tercih edildiği için diş ve diş etlerinizi rahatsız etmez. Invisalign tedavisi, gençlere, yetişkinlere rahatlıkla uygulanabilen yöntemlerdendir.

Sağladığı bunca avantaja nazaran Invisalign tedavi ücretleri hastalar için ideal aralıktadır. Invisalign tedavi ücretleri; hastanın durumu ve tedavinin tamamlanma süresine göre değişkenlik gösterebilir. Invisalign tedavi ücretleri 8.000 TL'den başlamaktadır. Her iki çene dikkate alındığında ise fiyatlar değişebilir. Invisalign tedavi ücretleri belirttiğimiz gibi vakanın durumuna göre belirlenir. Düşen veya kırılan apareyler için ekstra ücret talep edilmemektedir.

INVISALIGN TEDAVİ ÜCRETLERİ:
  • 7 PLAK  (EXPRESS SET)  ALT/ÜST ÇENE TEDAVİ   8.000 TL
  • 14 PLAK  (LITE SET)  ALT/ÜST ÇENE TEDAVİ   12.000 TL
  • 14 PLAKTAN FAZLA (COMPREHENSIVE SET)  ALT/ÜST ÇENE TEDAVİ   19.000 TL

(Ödemelerin yarısı peşin olup, diğer yarısı 3 taksit halinde ödenebilmektedir.)Tüm kontrol randevuları, hekimiz tarafından verilen tedavi sonrası için verilen koruyucu apareyler ve alınan önlemlerin bütünü ücretlendirmelere dâhildir. Invisalign tedavi ücretleri hakkında daha detaylı bilgi almak için dilerseniz;

İLETİŞİM FORMU ile bilgilerinizi iletebilir, dilerseniz de İLETİŞİM BİLGİLERİ  üzerinden bizlerle iletişime geçebilirsiniz.Ortodonti Tedavisi Fiyatları Hakkında Bilgi Almak İçin Tıklayınız... SGK Ortodontik Tedaviyi Karşılıyor Mu? Devlet Hastanesi Diş Teli Takıyor Mu?Ortonorm Ortodonti Tedavi Merkezi

Ortonorm Ortodonti

Tümünü Görüntüle